Çocuk Diş Yer Tutucu Tedaviler

YER TUTUCU

Kayseri pedodontist diş hekimi Güldağ Herdem çocuk yer tutucu tedavileri

Erken kaybedilen süt dişlerin kapanmasını önlemek için yapılan sabit yada hareketli aygıtlardır. Daimi dişler çıkana kadar süt dişlerinin yerinde olması gerekir. Ancak çeşitli nedenlerle süt dişi kaybı yaşanırsa daimi dişin sağlığı için oluşan boşluğun yer tutucular ile doldurulması gerekmektedir.
Müdahale edilmeyen erken süt dişi kayıpları ise ileride ortodontik tedaviye neden olacaktır. Bunların önlenmesi için yer tutucu tedavi uygulanması gereken bir metoddur.

Dr.Dt Güldag Herdem Nerede Hizmet Vermektedir?

ORTOPERİO ÇAYBAĞLARI

Çocuk / Pedodonti Kliniği

Adres: Erenköy Mahallesi, Komando Caddesi, 1465 Sokak, A Blok, No: 1/7 ( Bilfen Anaokulu Yanı) 38050 Melikgazi/KAYSERİ – TÜRKİYE

Randevu Telefonu: +90 352 503 99 99

Hastalarımızın Dr. Dt. Güldağ HERDEM hakkındaki en güncel yorum ve değerlendirmelerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Sık sorulan soruları sizler için derledik ve web sitemizde yayınladık. Sık sorulan soru ve verdiğimiz cevapları okuyarak aklınızdaki soru işaretlerini giderin.

Pedodontist Hekim Dr.Dt Güldağ HERDEM için randevu oluşturmak, telefon ya da e-form aracılığı ile ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Çocuklarımızın Daha Sağlıklı Gülüşlere Kavuşması ve Konforlu Bir Hayat Sürmeleri İçin

Dr. Dt. Güldağ Herdem Diş hekimliğinde Pedodonti (çocuk diş hekimliği), bireyin bebeklikten ergenliğe kadar, süt/daimi dişlerin korunması ve tedavisi ile ilgilenmektedir.