Çocuk Genel Anestezisi

GENEL ANESTEZİ

Kayseri'de güvenilir hekimler kontrolünde genel anestezi uygulamalı çocuk diş tedavileri

Dental/Diş ve dişlerle ilgili tedavi gereksinimi olan ve klinik ortamda tedavi yapılamayan küçük çocuklar ve özel çocukların diş tedavilerinin uyutularak yapıldığı ameliyat ortamıdır.
Dr. Dt. Güldağ HERDEM anestezi uygulanacak çocuk hastalar için hali hazırda bir anestezi uzmanı ve bir çocuk hekimi ön gözeteminde tedavilerini gerçekleştirmektedir.
Böylece her işlemde olması muhtemel riskler en aza indirilerek hasta güvenli bir şekilde işleme sokulur ve maksimum iyileşme süreci yakalanır.

Dr.Dt Güldag Herdem Nerede Hizmet Vermektedir?

ORTOPERİO ÇAYBAĞLARI

Çocuk / Pedodonti Kliniği

Adres: Erenköy Mahallesi, Komando Caddesi, 1465 Sokak, A Blok, No: 1/7 ( Bilfen Anaokulu Yanı) 38050 Melikgazi/KAYSERİ – TÜRKİYE

Randevu Telefonu: +90 352 503 99 99

Hastalarımızın Dr. Dt. Güldağ HERDEM hakkındaki en güncel yorum ve değerlendirmelerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Sık sorulan soruları sizler için derledik ve web sitemizde yayınladık. Sık sorulan soru ve verdiğimiz cevapları okuyarak aklınızdaki soru işaretlerini giderin.

Pedodontist Hekim Dr.Dt Güldağ HERDEM için randevu oluşturmak, telefon ya da e-form aracılığı ile ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Çocuklarımızın Daha Sağlıklı Gülüşlere Kavuşması ve Konforlu Bir Hayat Sürmeleri İçin

Dr. Dt. Güldağ Herdem Diş hekimliğinde Pedodonti (çocuk diş hekimliği), bireyin bebeklikten ergenliğe kadar, süt/daimi dişlerin korunması ve tedavisi ile ilgilenmektedir.