Çocuk Sedasyon Tedavisi

SEDASYON

Kayseri'de ameliyat gerektiren çocuk diş tedavileri/pedodontist ameliyatları.

Klinikte tedaviye uyum sağlayamayan hastaların kısa süreli tedavilerinin yapıldığı ameliyat ortamıdır. Kayseri Pediatrik kliniğimizde sedasyon diş tedavileri özellikle diş hekimi korkusu bulunan, diş tedavisine gerek yaş gerekse mental ve psikolojik olarak izin vermeyen küçük ve ihtiyaç duyan çocuklarda uygulanan güvenli bir yöntemdir.

Hastaya kullanılan sedatif ilaçlarla hastanın reflekslerinin korunarak, derinliği kontrollü olarak ayarlanabilen; kısa süreli uyku halinde yapılan diş tedavileridir.

Dr.Dt Güldag Herdem Nerede Hizmet Vermektedir?

ORTOPERİO ÇAYBAĞLARI

Çocuk / Pedodonti Kliniği

Adres: Erenköy Mahallesi, Komando Caddesi, 1465 Sokak, A Blok, No: 1/7 ( Bilfen Anaokulu Yanı) 38050 Melikgazi/KAYSERİ – TÜRKİYE

Randevu Telefonu: +90 352 503 99 99

Hastalarımızın Dr. Dt. Güldağ HERDEM hakkındaki en güncel yorum ve değerlendirmelerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Sık sorulan soruları sizler için derledik ve web sitemizde yayınladık. Sık sorulan soru ve verdiğimiz cevapları okuyarak aklınızdaki soru işaretlerini giderin.

Pedodontist Hekim Dr.Dt Güldağ HERDEM için randevu oluşturmak, telefon ya da e-form aracılığı ile ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Çocuklarımızın Daha Sağlıklı Gülüşlere Kavuşması ve Konforlu Bir Hayat Sürmeleri İçin

Dr. Dt. Güldağ Herdem Diş hekimliğinde Pedodonti (çocuk diş hekimliği), bireyin bebeklikten ergenliğe kadar, süt/daimi dişlerin korunması ve tedavisi ile ilgilenmektedir.