Ortoperio Çaybağları

Çocuk / Pedodonti Kliniği

Hedefimiz mükemmelliktir. Üstlendiğimiz her işi ‘en iyi’ şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız.

EKİBİMİZ VE PAYDAŞLARIMIZ

Genel Anestezi ve Sedasyon tedavileri dışında kalan tedavilerinin tümünü Ortoperio Çaybağları Kliniğimizde gerçekleştirmekteyiz.

Genel anestezi ve Sedasyon tedavilerimizde ise anestezi uzmanı ve çocuk doktoru ön gözeteminde hastanın tercihine göre Kayseri Acıbadem Hastanesi ve Kayseri Dünyam Hastanesi ile çalışmaktayız.

Tüm dental / diş operasyonlarını sadece Dr. Dt Güldağ HERDEM yapmaktadır. Sadece cerrahi operasyon öncesi hazırlık ve kontrol aşamalarında hastane ortamında hekimlerimiz yardım ve gözetim gerçekleştirmektedir.

MODERN TEKNOLOJİ VE EKİPMANLAR

Kliniğimiz, diş hekimliği alanında mevcut olan en yüksek teknolojiyle donatılmıştır.

Yüksek teknolojinin yanısıra en önemli hususlardan biri de hijyendir. Klinik sterilizasyonu da yine en modern sterilize teknik ve malzemeleri ile yapılmakta olup çocuklarınızın güven içerisinde tanı ve tedavi olmasını sağlayacak sizin de gönlünüz rahat olacaktır.

Misyonumuz

Gerek Kayseri, Nevşehir, Niğde, Kırşehir, Yozgat, Sivas ili ve ilçelerinden gelen yurt içi hastalarımıza, gerekse sağlık turizmi için başvuran veya yurt dışında yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızdan oluşan hastalarımıza, uzmanlık gerektiren diş hekimliği hizmetlerini en yüksek kalitede sunmak.

Hastalarımızın dental, estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlarına cevap vermektir

Vizyonumuz

Güncel bilgileri takip etmek ve en son teknoloji ile kliniğimizi destekleyip, hastaların diş hekimi korkusunu yenebilecekleri bir ortam hazırlamak, mesleki etik kurallarına her zaman için bağlı kalmak, hastanın sağlığının her zaman en önce düşünüldüğü bir sağlık hizmeti modeli oluşturmak.

Sterilizasyon ve hijyenik çalışma konusunda uluslararası standartlardan asla taviz vermeden Ortodonti ve Cerrahi branşlarda Referans merkezi olmak.

Toplumun genelinin ağız ve diş sağlığının geleceğinde söz sahibi olmaktır.

Çocuklarımızın Daha Sağlıklı Gülüşlere Kavuşması İçin!

Kayseri En İyi Pedodonti Kliniklerinden Birinde Hizmet Veren Dr. Dt. Güldağ HERDEM'den...